بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)
موتور براشلس یا ذغالی؟ مقایسه کامل برای انتخاب بهترین ابزار صنعتی
موتورهای براشلس و موتورهای ذغالی (زغالی) در ساختار و کارکرد خود تفاوت‌های اساسی دارند. این تفاوت‌ها باعث می‌شود هرکدام از این موتورها در شرایط خاصی مناسب‌تر باشند. ساختار و مکانیزم کاری موتورهای ذغالی: اجزای اصلی استاتور، روتور، کموتاتور، و زغال چوب. مکانیزم کاری موتورهای ذغالی از کموتاتور و زغال چوب برای تغییر جهت جریان الکتریکی در روتور استفاده می‌کنند. این ساختار سنتی باعث ایجاد اصطکاک و سایش در زغال‌ها [...]
راهنمای خرید بهترین کارواش خانگی کنزاکس؛ مقرون‌به‌صرفه و پرکاربرد
بسیاری از کاربران در منازل خود از کارواش استفاده می‌کنند. کارواش یکی از وسایلی است که جزء لوازم ابزارآلات پرکاربرد خانه محسوب می‌شود. انتخاب کارواش مناسب، خود نیز نیاز به بررسی واقعیات دارد. در این مطلب قصد داریم راهنمایی‌هایی برای انتخاب بهترین کارواش خانگی ارائه دهیم که هم مقرون به صرفه باشد و هم پرکاربرد.
راهنمای خرید بهترین اره فارسی بر برای کاربردهای متنوع
پروژه های نجاری را با این ابزار برقی جهان ابزار فتح کنید.
دریل مناسب برای دیوار بتن
انتخاب دریل مناسب برای سوراخکاری یکی از موضوعاتی است که دانستن روش درست انتخاب آن از عزیزانی که تا به حال تجربه کار با دریل نداشته اند گرفته تا دوستانی که نصاب هستند خالی از لطف نیست.
معرفی کمپرسور فندکی
تصور کنید که برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته، جایی در خارج از شهر را انتخاب کرده و رهسپار جاده شده اید، یا زمانی را تصور کنید که خیلی عجله دارید و می خواهید به موقع سر قرار حاضر شوید، اما متوجه پنچری لاستیک ماشین تان می شوید، ولی فرصت تعویض آن را ندارید.
نقد و بررسی دریل گیربکسی 2220 رونیکس
جهت سهولت در استفاده از دریل هایی که دو سرعته هستند از گیربکس استفاده می شود. بنابراین دریل گیربکسی، ممکن است همان دریل ساده یا چکشی باشد، منتها از نوع دو سرعته که برای تغییر سرعت در آنها از گیربکس استفاده می شود.

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)