بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)
هر آنچه که باید در مورد دستگاه تراش بدانید
در حدود سال 1569 میلادی، ماشین های تراش عمدتاً در فرانسه برای ساخت محصولات چوبی استفاده می شد. با این حال، در طول انقلاب صنعتی در قرن 18، مردم در انگلستان ماشین تراش فلزی را مدرن کردند. در این نوشته، ما به جزئیات، انواع مختلف، نحوه یادگیری استفاده و موارد دیگر خواهیم پرداخت.
چگونه بهترین استفاده ابزارهای دستی داشته باشیم؟
چگونه از ابزارهای دستی به طور صحیح استفاده کنیم تا هم سرعت کار افزایش یابد و هم خطر صدمه دیدن کاهش پیدا کند؟
رموز موفقیت هنگام کار با اره دایره ای یا گردبر
بیایید در این مورد صریح باشیم. اره های مدور ابزارهای برقی ترسناکی هستند. من سالها پیش برای اولین بار یکی را انتخاب کردم، حتی به یاد ندارم اولین برش من با این ابزار چه بود یا شرایط استفاده از آن چگونه بود. با این حال من این را به یاد دارم. چندین دهه پیش، هیچ آموزشی در مورد نحوه استفاده از این ابزار برقی ضروری وجود نداشت. تو خودت بودی شما یا با آزمون و خطا یاد گرفتید که چگونه از آن استفاده کنید بدون اینکه بریدگی وحشتناکی به خود وارد کنید، یا مانند [...]
8 ابزار ضروری در باغبانی برای تازه کارها
8 ابزار ضروری در باغبانی برای تازه کارها در این مقاله از وبلاگ جهان ابزار، در صدد معرفی 8 ابزار ضروری در باغبانی برای تازه کاران هستیم که در صددند با کمترین هزینه، مهم ترین لوازم برای این حرفه را تهیه نمایند. چه باغبانی را به صورت حرفه ای دنبال کنید و چه بخواهید باغچه خانه خود را بکارید و هرس کنید، به برخی ابزارآلات باغبانی نیاز پیدا خواهید کرد. در انتخاب ابزار، می بایست نیاز های محیط کاری و وسعت کارتان را در نظر داشته باشید. از مهم ترین [...]
کاربرد ژنراتور برق و راهنمای خرید ژنراتور
برای انتخاب ژنراتور برق مناسب باید ابتدا انواع آنها را شناخت و موارد متعددی را در نظر گرفت. ژنراتور برق دستگاهی است که نیروی الکتریسیته و برق تولید می کند.
دوازده ابزاری که هر کس باید در جعبه ابزار خود داشته باشد (قسمت اول)
وقتی همسر شما برای به هم بستن و راه اندازی چند وسیله منزل مثل مبل یا تختخواب به کمک نیاز دارد، یا وقتی مادرتان از شما می خواهد تا یک هواکش سقفی برای او نصب کیند و یا بچه ها برای تعمیر دوچرخه شان به کمک شما نیاز دارند؛ آیا ابزار مناسب برای انجام این کارها را در اختیار دارید؟

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)