بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)

پیام مدیر عامل

رامین شیرپاییبه طور حتم یکی از مهم ترین راهبردهای هر سازمانی، بهبود وضع موجود و میل به تعالی سازمانی است. رشد و ارتقاء سازمان ها بدون هدف گذاری و برنامه ریزی برای آینده و بدون تلاش خستگی ناپذیر امکان پذیر نخواهد بود.
امروزه و در فضای رقابتی شدید و نزدیکی که بین کسب و کارها وجود دارد، چابک سازی سازمان، اجرای استانداردهای مدیریتی و مدیریت علمی و سیستمی، باعث دوام و بقای کسب و کارها شده و نیز افزایش بهره وری و سوددهی سازمان را منجر می شود، راهبردی که جهان ابزار با عمل به آنها توانست مشکلات و بحران ها را پشت سر بگذارد و به بزرگ ترین و مجهزترین مرکز فروش ابزار و تجهیزات صنعتی و ساختمانی در شمال غرب کشور تبدیل گردد.
در راستای اجرای این راهبردها، با استقرار سیستم مالی و حسابداری مکانیزه و تغییر ماهیت از سیستم فروشگاهی به شرکتی، توانستیم یک چارت اداری کوچک، کارآمد، منسجم و متخصص را تشکیل دهیم که ضمن افزایش سرعت انجام کارها، احتمال بروز خطای انسانی را نیز کاهش دهیم.
فروش ابزار و تأمین تجهیزات مورد نیاز صنایع منطقه شمال غرب کشور، بزرگ ترین مأموریت و هدفی است که جهان ابزار دنبال می کند و هیچ وقت متوقف نشده است. ما همواره سعی داریم با تأمین اقلام مورد نیاز صنایع مختلف و با تسهیل شرایط پرداخت آنها، نقشی هر چند کوچک در حمایت از اشتغال و فعالیت صنایع منطقه ایفا کنیم.
در سال جدید که با نام «حمایت از کالای ایرانی» نام گذاری شده است، شاهد رونق هر چه بیشتر صنایع، مراکز صنعتی و کسب و کارها خواهیم بود. در همین راستا جهان ابزار نیز به عنوان یک بنگاه اقتصادی فعال، با تأمین ابزارهای مورد نیاز صنایع و کارخانه ها نقشی فعال و چشمگیر در تحقق اهداف شعار امسال ایفا خواهد نمود.
باور داریم که نیروی انسانی متخصص، متعهد و متکی بر دانش تخصصی، یکی از بزرگ ترین سرمایه های هر سازمانی است. بسیار خرسندیم که توانستیم تیمی جوان، صمیمی و متخصص را گرد هم جمع کنیم تا با عشق و علاقه و روحیه کار تیمی و اجرای برنامه های تدوین شده، بتوانیم به اهداف تعیین شده خود در راستای توسعه و تعالی سازمانی دست یابیم.
اینترنت ابزار مهمی است که تغییرات بزرگی در زندگی انسان حتی شیوه خرید و فروش ایجاد کرده است. جهان ابزار نیز با درک اهمیت این ابزار قدرتمند، و با تشکیل تیمی حرفه ای و متخصص در حوزه تجارت الکترونیکی، مأموریت جدیدی در حوزه فروش اینترنتی ابزار برای خود تعریف نمود تا بر اساس آن و با بهره گیری از ظرفیت بزرگ اینترنت، بتواند حضوری موثر و قدرتمند در تجارت الکترونیکی داشته باشد و بازار خود را به سراسر ایران توسعه دهد.
ما با توکل بر خدای متعال و متکی بر دانش و تخصص همکاران خود، چشم به آینده ای روشن دوخته ایم و با «صداقت در تجارت»، حفظ مشتری مداری و با روحیه کار تیمی، تمام توان و تلاش خود را به کار بسته ایم تا مأموریت مان در تأمین و فروش ابزار مورد نیاز صنایع مختلف، با بهترین کیفیت و خدماتی مناسب به انجام برسد.
در پایان، مراتب تشکر و سپاس بی انتهای خود را از پیشکسوتان صنف ابزار که سرمایه های انسانی و گرانقدر این صنعت بوده و در نوع خود دانشگاه تربیت و رشد نیروی انسانی جوان این صنف هستند و تمامی کسانی که همواره حامی و مشوق ما در پیمودن این مسیر طولانی بودند ابراز می دارم.

رامین شیرپایی           
مدیر عامل فروشگاه جهان ابزار

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)