بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)

پرداخت سفارش

1- پرداخت آنلاین
همه مشتریان فروشگاه جهان ابزار می توانند در هنگام خرید اینترنتی، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در وب سایت فروشگاه جهان ابزار و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش خریداران می شود.

راهنمای پرداخت اینترنتی
برای انجام خرید اینترنتی با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب فقط 4 مورد زیر لازم است:
1- شماره کارت 16 رقمی که کلیه کارت های بانکی دارا بوده و روی کارت حک شده است.
2- رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)
3- کد سه و یا چهار رقمی CVV2
4- تاریخ انقضاء
اگر موارد 2 و 3 و 4 بالا را ندارید باید یکبار به خودپردازهای (ATM) یکی از شعب بانکی که کارت شما از آن بانک است مراجعه و به صورت زیر عمل نمائید:
1- کارت خود را در پایانه خودپرداز بانک (ATM) قرار دهید.
2- رمز کارت خود را وارد نموده و کلید ثبت را فشار دهید.
3- سپس گزینه تغییر رمز را انتخاب کنید.
4- گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب کنید.
5- رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در 5 و حداکثر در 8 رقم وارد نمایید و مجدداً طبق فرمان سیستم، رمز را تکرار نمایید.
6- پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر CVV2 به همراه تاریخ انقضاء آن بر روی رسید دستگاه چاپ شده و تحویل می گردد.
توجه: در اکثر کارت های بانکی کد CVV2 به صورت کدی 3 یا 4 رقمی در پشت و یا روی کارت و اغلب در بالای شماره 16 رقمی کارت و یا کنار آن درج شده است و همچنین تاریخ انقضای کارت نیز اغلب روی کارت درج شده است و نیازی به گرفتن این دو مورد از خودپرداز بانک نیست و فقط رمز دوم را باید از طریق خودپرداز تعیین کنید.

2- پرداخت نقدی در محل تحویل
خریدارانی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تبریز و حومه باشد، می توانند هزینه سفارش را هنگام دریافت سفارش، در محل و به صورت نقدی پرداخت کنند. با وجود این، توصیه می‌شود که خریداران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.
 
3- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تبریز و حومه است در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) قابل انجام است.

4- پرداخت به صورت کارت به کارت
در صورتی که امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت و یا پرداخت نقدی ممکن نیست، می‌توانید وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
 از آنجا که پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است، پیشنهاد می کنیم که از این روش جهت پرداخت و فیش واریزی را از طریق فرم ثبت فیش پرداختی اعلام کنید.
شماره کارت 6104337894718160 بانک ملت به نام منوچهر شیرپایی
شماره کارت 6219861034994573 بانک سامان به نام منوچهر شیرپایی

5- واریز به حساب
مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را از طریق فرم ثبت فیش پرداختی اعلام کنید.
حساب شماره 4360647560 نزد بانک ملت به نام منوچهر شیرپایی
حساب شماره 180002595449001 نزد بانک سامان به نام منوچهر شیرپایی

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)