بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)

واحدهای جهان ابزار

ایده توسعه جهان ابزار با هدف تآمین و فروش ابزار، از سال ۱۳۹۰ و در جریان بازدید از چند شرکت بزرگ تولید کننده ابزارآلات در هند، کره و چین شکل گرفت و به تدریج سیاست های کوتاه مدت و بلند مدت برای توسعه کمی و کیفی جهان ابزار طراحی و تدوین شدند. به همین دلیل و جهت رسیدن به اهداف تعیین شده، نیاز به ایجاد ساختارهای سازمانی و تشکیلاتی به شدت احساس می شد. هم زمان با توسعه زیر ساخت های جهان ابزار و احداث و تجهیز ساختمان های اداری و خدماتی، به تدریج سایر واحدهای مورد نیاز، براساس اهداف تعیین شده عملیاتی شدند؛

واحد اداری و مالی
پس از تحقیق و کسب مشاوره، و به دنبال تغییر ماهیت جهان ابزار از سیستم فروشگاهی به شرکتی، لازم بود تا جهت پاسخ گویی به حجم وظایف تعریف شده، واحد اداری و مالی تحت یک چارت اداری و تشکیلاتی سازمان یافته و مشخص تشکیل گردد. استقرار سیستم حسابداری و مکانیزه نمودن امور مالی نیز کمک نمود تا بتوانیم بستر لازم برای تشکیل چارت سازمانی متخصص و منسجم را در اختیار داشته باشیم. این واحد در ساختمان اداری – رفاهی که در مجاورت فروشگاه بزرگ جهان ابزار و با زیر بنای ۴۰۰ متر مربع احداث گردیده مستقر شده است.

جهان ابزار

واحد فروش
کار سازماندهی و نظام مند نمودن بخش فروش ابزار با تفکیک عمده فروشی از فروش شرکتی و خرده فروشی آغاز شده و سپس بخش های مجزای بازاریابی و فروش خرده فروشی، و بازاریابی و فروش عمده فروشی با بازاریابان مجرب ایجاد گردید. 

مرکز خدمات فنی و پشتیبانی (جهان سرویس)
با هدف ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخ به نیاز مشتریان در خصوص تعمیر و نگهداری دستگاه ها و تجهیزات، و در جهت افزایش رضایت مشتریان، مرکز تخصصی مشاوره و خدمات پس از فروش جهان ابزار، تحت عنوان جهان سرویس در ساختمانی سه طبقه در بهمن ماه ۱۳۹۵ تأسیس گردید که خدمات حمایتی جهان ابزار از مشتریان و خریداران را بر عهده دارد.

jahanabzar
نمایشگاه دائمی محصولات
با هدف معرفی بیشتر و هرچه بهتر محصولات و برندهای همکار، محل نمایشگاه دائمی  معرفی محصولات (Showroom) در طبقه همکف ساختمان اداری – رفاهی جهان ابزار با معماری مدرن و شیک تأسیس و تجهیز شده است و همه روزه آماده بازدید مشتریان می باشد.

Jahan abzar

جهان ابزار

فروشگاه بزرگ جهان ابزار
فروشگاه بزرگ جهان ابزار با تنوع بیش از ۱۰ هزار قلم کالا از برندهای مختلف داخلی و خارجی، و با در اختیار داشتن دو انبار بزرگ جهت نگهداری و دپوی محصولات، امکان فروش ابزار و توانایی تأمین فوری تمام سفارش های رسیده را دارد. قرار گرفتن فروشگاه بزرگ جهان ابزار و نمایشگاه معرفی محصولات در کنار یکدیگر، این امکان را به وجود آورده است که خریدار پس از بازدید و مشاهده دستگاه مورد نظر خود، جهت خرید نهایی به فروشگاه جهان ابزار هدایت شود.

فروشگاه جهان ابزار

واحد IT
به دنبال اتخاذ تصمیم برای ورود موفق به عرصه فروش اینترنتی ابزار و به دلیل گستردگی حوزه تجارت الکترونیکی، و درک این موضوع که راه اندازی و انتشار وب سایت، به تنهایی نمی تواند اهداف تعیین شده را محقق نماید، لازم بود جهت هدایت فروش اینترنتی ابزار در مسیری درست و نتیجه بخش، واحدی مستقل با کارکنان تخصصی و حرفه ای شکل گیرد تا بتوان با بهره گیری از توان و تخصص آنها، حضوری قدرتمند و فعال در حوزه تجارت الکترونیکی داشت.

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)