بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی جهان ابزار به دقت ملاحظه فرمایید؛
ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی جهان ابزار و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی جهان ابزار از سوی کاربران است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی جهان ابزار اقدام نماید.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی جهان ابزار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی جهان ابزار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
- کلیه سفارشات تایید شده در سایت در همان روز و یا در اولین روز کاری پس از آن ارسال می گردند. در صورتی که آدرس، کد ملی و شماره تماس های شما ناقص باشد سفارش شما ارسال نمی گردد. در شرایط خاص بازار و یا موجودی انبار ممکن است سفارش شما موجود نباشد، در این صورت جهت کالای جایگزین و یا عودت وجه با شما هماهنگی صورت می گیرد.
- قیمت های مندرج در این سفارش قیمت روز جهان ابزارو مورد تایید خریدار بوده و نوسانات قیمت پس از پرداخت آنلاین هیچ تاثیری در این سفارش نخواهد داشت.
- فروشگاه جهان ابزار نمایندگی فروش برندهای رونیکس، بوش، ویم، نووا، تاپ تول، اینگو و ...  می باشد، لذا صرفاً متعهد به تحویل محصولات اصلی از برند مذکور بوده و ضامن کیفیت و دوام دستگاه ها و ابزارها نمی باشد. مسئولیت تحقیق، مقایسه، ارزیابی و انتخاب برند و یا دستگاه به عهده خریدار می باشد.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی جهان ابزار استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه اینترنتی جهان ابزار ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه اینترنتی جهان ابزار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی جهان ابزار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه جهان ابزار را در پروفایل خود لغو کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
- فروشگاه اینترنتی جهان ابزار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد.
- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت جهان ابزار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند. فروشگاه اینترنتی جهان ابزار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی جهان ابزار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش‌‏، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی جهان ابزار محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی جهان ابزار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی جهان ابزار محفوظ است.
- خریدار موظف و متعهد می باشد سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت، پیک و یا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور و مشخصات کالاها مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت در سفارش، کسری لوازم جانبی و همراه و یا ایراد فیزیکی و ظاهری (از قبیل شکستگی، له شدگی و …) از دریافت سفارش خودداری نماید. بدیهی است دریافت کالا یا استفاده از آن به هر نحو به منزله تایید صحت و کامل بودن سفارش و تایید سلامت ظاهری کالا می باشد و پس از آن هیچ گونه اشکال و ایراد ظاهری و یا کسری کالا و لوازم مورد قبول نمی باشد.
- جهان ابزار مسئول ارسال سفارش های تایید و پرداخت شده می باشد. در غیر این صورت بلافاصله سفارش شما به صورت یک طرفه توسط سیستم حذف می گردد. همچنین جهان ابزار مسئول تحویل دستگاه با لوازم همراه کارخانه سازنده می باشد.
- جهان ابزار به نمایندگی از خریدار مسئولیت تحویل سفارش به شرکت حمل و نقل و اخذ رسید را بر عهده دارد و پس از آن کلیه مسئولیت ها (از قبیل تاخیر در ارسال، مفقودی بار، خسارت های احتمالی و …) بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد و پیگیری موارد ذکر شده بر عهده خریدار می باشد.
- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، جهان ابزارجهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

حفظ حریم خصوصی
فروشگاه اینترنتی جهان ابزار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
فروشگاه اینترنتی جهان ابزار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی خریداران دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
- فروشگاه اینترنتی جهان ابزار متعهد می گردد که اطلاعات ثبت شده مشتریان در پروفایل کاربری را جهت منافع تجاری در اختیار سایرین قرار ندهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی جهان ابزار، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی جهان ابزار جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی جهان ابزار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی جهان ابزار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی جهان ابزار محفوظ می دارد.

سایر مقررات
- گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و جهان ابزار فقط فروشنده ابزارها و تجهیزات می باشد. همچنین کالاهای بدون گارانتی و یا با گارانتی بین الملل شامل هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران نمی باشند. با توجه به اینکه کارت های گارانتی در شرکت های تولید کننده یا گارانتی کننده صادر می گردد و پس از مدتی در بازار عرضه می گردند معمولا تاریخ شروع آن با تاریخ فروش کالا متفاوت می باشد و از این بابت هیچ گونه مسولیتی بر عهده فروشنده نمی باشد. در صورتی که این اختلاف تاریخ مورد تایید خریدار نباشد میبایستی قبل از استفاده از دستگاه بلافاصله آن را عودت دهد در غیر این صورت باز کردن درب دستگاه یا استفاده از آن به هر نحو به منزله قبول کارت گارانتی صادر شده می باشد.
- جهان ابزار تلاش کرده است اطلاعات، مشخصات و تصاویر کالاها بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد، ولی وجود اشکال و مغایرت محتمل می باشد. همچنین با توجه به تولید سری، رنگبندی های مختلف از یک نوع کالا توسط شرکت سازنده ممکن است در مواردی تصویر یا مشخصات نمایش داده شده برای یک کالا اختلاف داشته باشد. لذا جهان ابزار هیچ مسولیتی در این خصوص نمی پذیرد و خریدار می تواند جهت دریافت اطلاعات دقیق تر به سایت اصلی سازنده دستگاه یا ابزار مراجعه نماید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل نماید.
- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاها و همچنین اشتباه در درج موجودی در سایت جهان ابزار، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای جهان ابزار محفوظ است. جهان ابزار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت جهان ابزار می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)