بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)

ارسال سفارش


1- سرویس حمل اختصاصی جهان ابزار در تبریز
سرویس اختصاصی حمل جهان ابزار شامل حمل خودرویی و موتوری می باشد. ارسال سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تبریز باشد، با سرویس حمل اختصاصی جهان ابزار صورت می گیرد. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 16 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. سفارش هایی که بعد از ساعت 16 ثبت می شوند روز بعد تحویل می گردند.

2- ارسال با سرویس های پستی
تمامی سفارش هایی که محل تحویل آنها سراسر کشور (به غیر از تبریز و حومه) است، با استفاده از سرویس های پستی (پیشتاز یا پست سفارشی) ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست، بسته به زمان سفارش و نوع سرویس پستی بین 2 تا 6 روز است.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:  tracking.post.ir

3- ارسال با باربری
جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال از طریق باربری فراهم شده است. ارسال با باربری برای دستگاه های سنگین و حجیم و برای خریدهای با حجم بالا است و سفارش ها به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهند شد. سفارش ها برای شهرهای نزدیک تا ۲۴ ساعت، شهرهای دور ۴۸ ساعت و شهرهای خیلی دور تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال می شود.

توجه: لازم به توضیح است که تمامی سفارش های مشتریان محترم با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و در بسته بندی اختصاصی جهان ابزار ارسال می شوند. لطفا هنگام دریافت سفارش، به بسته بندی و نشان جهان ابزار دقت کنید.

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۱۷۱ (۸:۰۰ - ۱۹:۰۰)