تماس با جهان ابزار بستن
info@jahanabzar.com
۰۴۱ - ۳۴۲۴۷۰۱۴ (۹:۳۰ - ۱۸:۰۰)
در خرید اینترنتی ابزار چه نکاتی را در نظر بگیریم؟
خرید اینترنتی ابزار برقی هم مانند دیگر خریدهای اینترنتی، دارای مزایا و معایبی است. خرید اینترنتی بسیار لذت بخش است و به سهولت انجام می شود و هنگام خرید اینترنتی، دوست داریم چیزهای زیادی را بخریم.
9 نکته برای خرید ابزارآلات صنعتی که باید رعایت کرد
ابزارآلات صنعتی گروه بزرگی از ابزارهای هستند که به طور عمده در مصارف صنعتی و کارگاهی کاربرد دارند. ابزارآلات صنعتی با توجه به کاربردی که در صنایع مختلف دارند مرتب در حال بهبود و ارتقاء از نظر تکنولوژی و عملکرد هستند.
8 کاری که برای راه اندازی ابزار فروشی سودآور باید انجام دهید
راه اندازی ابزار فروشی، می تواند به عنوان یکی از ایده های راه اندازی یک کسب و کار جدید باشد. مانند هر کسب و کار دیگری، برای راه اندازی ابزار فروشی نیز باید نسبت به آن صنعت، مخاطبان، بازار هدف، وضعیت بازار و ... شناخت کافی داشته باشید.
ابزار دستی مناسب با کارتان را بیشتر بشناسید
پیدا کردن ابزار دستی مناسب کار، راحت به نظر می رسد. اما این که چه ابزاری مناسب چه کاری است و برای انجام یک کار تخصصی چه نوع ابزاری بهتر و مناسب تر است نیازمند آگاهی و دانش بیشتر است.
خرید اینترنتی ابزار؛ مزایا و نکاتی که باید رعایت کرد
خرید اینترنتی ابزار نیز امروزه هم راستا با رشد و افزایش کاربران اینترنت، در حال رشد است. تأثیر اینترنت و تغییر شیوه خرید، تمامی حوزه های اجتماعی و صنعتی را در بر گرفته است. افزایش روزافزاون تعداد فروشگاه های اینترنتی و به طبع آن، فروشگاه های اینترنتی فروش ابزار، موید این نکته است که خرید اینترنتی ابزار با استقبال کاربران روبرو شده است.
چگونه ماشین خود را با وسایل خانگی تمیز کنیم؟
تمیز نگه داشتن ماشین تان می تواند یک چالش باشد. جوش شیرین، سرکه و صابون جزو موادی است که به سهولت در هر خانه ای پیدا می شود که می توانید برای شستن داخل و خارج ماشین از آنها استفاده کنید.
ابزارهای پرکاربرد نجاری کدامند؟
ابزارهای پرکاربرد نجاری، شامل تعدادی از ابزارهای مختلف مورد استفاده در کارگاه های نجاری هستند که به لحاظ کاربری بیشترین میزان کاربرد را دارند. در یک کارگاه نجاری انواع مختلفی از ابزارهای برقی و شارژی نجاری، ابزار دستی نجاری و ابزار بادی نجاری مورد استفاده قرار می گیرند.
انواع کارواش و موارد استفاده از کارواش خانگی
کارواش یکی از ابزارهای برقی پرکاربردی است که برای شستشو و تمیزکاری در مکان های مختلف از حیاط منزل گرفته تا شستشوی خودرو و فضاهای عمومی کاربرد دارد. شستشو و تمیز کاری محیط منزل، فضاهای عمومی، خودرو و محیط کار یکی از دغدغه های کسانی است که به نظافت و تمیزی محیط اطراف خود اهمیت می دهند.
چه آچارهایی برای تعمیر شیرآلات و لوله کشی ساختمان لازم است؟
احتمالا برای شما پیش آمده که صدای چکه کردن شیر آب خانه، آرامشتان را بر هم بزند یا متوجه نشت آب از کنار شیر ظرف شویی بشوید. چطور می شود این اشکالات را خودمان در خانه رفع کنیم؟
با ابزارهای بادی و بخش های اصلی آن آشنا شوید
ابزارهای بادی، گروهی از ابزارها و تجهیزات صنعتی هستند که معمولا با کاربردهای نجاری، کارگاهی و یا گاراژی مورد استفاده قرار می گیرند. ابزارهای بادی، همان طور که از اسم شان معلوم است،
ابزارهای دستی؛ ساده یا همه کاره؟!
ابزارهای دستی از جمله ابزارهای مفید و پرکاربرد می باشند که از نظر تنوع بسیار گسترده هستند. صنایع تولیدی، کارگاه های آهنگری، مکانیکی، نجاری و ... از جمله کسب و کارهایی هستند که از ابزارهای دستی در انواع مختلف استفاده می کنند.
فروش اینترنتی ابزار چه مزیت هایی دارد؟
فروش اینترنتی ابزار یکی از شیوه های نوین فروش ابزار است که تحت تأثیر اینترنت، و جهت سهولت خرید و نیز افزایش توان رقابت بین فعالان صنعت ابزار، رشد یافته است.
ابزارهای جوش و انواع روش های جوشکاری
ابزارهای جوش از جمله ابزارها و تجهیزات مهم و کاربردی هستند که برای انجام فعالیت های جوشکاری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزارها در واقع الزامات جوشکاری محسوب می شوند و متناسب با نوع فلزات جوشکاری شونده می توانند دارای قدرت بیشتر باشند.
اول ایمنی، بعد کار؛ درباره لوازم ایمنی کار چه می دانید؟
یکی از مهم ترین بخش های هر کار و فعالیتی در ابتدا استفاده از لوازم و تجهیزات ایمنی بوده و رعایت اصول ایمنی نقش مهمی را در حفاظت از کارکنان صنعتی و مشاغل مختلف در مقابل مخاطرات محیطی ایفا می کند.
با انواع مانومتر صنعتی (رگلاتور) و کاربردهای آن آشنا شوید
یکی از دستگاه هایی که جهت اندازه گیری فشار به کار می رود، مانومتر است، در واقع مانومتر فشار سنجی است که با آن فشار گاز محبوس در یک ظرف را اندازه گیری می کنند. مانومترها در مصارف صنعتی نیز کاربرد دارند که عموما در کارهای جوش و برش به کار می روند. در مصارف صنعتی به مانومتر، «رگلاتور» و یا «فشار شکن» نیز گفته می شود که برای کاهش فشار گاز کپسول هنگام جوشکاری و یا برش فلزات به کار می روند. مانومترهای صنعتی معمولا از فلزاتی مانند برنج و فولاد برای [...]
با انواع پیچ با طراحی عجیب و کاربردهای حرفه ای آشنا شوید
پیچ نوعی از اتصالات است که به صورت استوانه ای رزوه شده می باشد که معمولا از جنس فلزی یا فولادی می باشد. پیچ ها گاهی اوقات برای محکم کردن درون سطحی فرو می روند که نوک رزوه تیزی دارند، گاهی اوقات نیز پیچ با مهره مناسب به صورت نری و مادگی برای اتصال قطعات به یکدیگر استفاده می شود.
چه لوازمی برای راه اندازی یک تعمیرگاه خودرو نیاز دارید؟
آیا شما قصد راه اندازی یک تعمیرگاه خودرو برای خودتان را دارید؟ آیا در حال تبدیل کارگاه مکانیکی خود به یک فضای کاری فعال و پویا هستید؟ اگر چنین است، به تمام خودروهایی که می توانید تعمیر کنید فکر کنید، قبل از شروع کار و در اولین قدم، به ابزار نیاز دارید. ابزارهایی که باید با آنها کارگاه مکانیکی خود را تجهیز کنید. در این مطلب لیستی از تجهیزات گاراژی آماده کرده ایم که روزانه و به طور معمول به آنها نیاز دارید.
ابزار آلات باغبانی را بشناسیم
ابزارآلات باغبانی را بشناسیم در این، مطلب قصد داریم به معرفی ابزارآلات باغبانی بپردازیم و کاربرد هریک از آنها را شرح دهیم. ابزارآلات باغبانی شامل ابزار دستی و موتوری می باشند که با توجه به شرایط موجود و نوع نیاز مصرف کننده می توان انتخاب نمود. در مقاله لیست برخی ابزار باغبانی مصرفی و توضیحی مختصر در مورد آنها ارايه داده شده که این اقلام را می توانید از سایت جهان ابزار تهیه کنید. 1- قیچی باغبانی قیچی باغبانی برای هرس کردن درختان میوه ، شاخه [...]
خانه هوشمند چیست و چه مزایایی دارد؟
امروزه پیشرفت های زیادی در عرصه های مختلف علمی صورت می گیرد که شتاب آن غیر قابل توصیف است. بسیاری از این پیشرفت های به گونه ای زندگی انسان ها را به خود درگیر کرده است که نه تنها بدون آنها زندگی بشر دچار مشکل و اختلال می شود، بلکه راحتی و آسایش زندگی هم از جامعه بشری رخت خواهد بست.
چگونه می توان خانه را برای زمستان های سرد آماده کرد؟
پاییز با سرمای زودرس از راه می رسد و در این موقع همیشه شاهد افت محسوس دمای هوا هستیم و هرچه جلوتر می رویم هوا سردتر می شود. به زودی با فرا رسیدن زمستان و بارش برف و کولاک، در بیشتر مناطق کشور، کاهش شدید دما تا منفی 20 درجه را نیز شاهد خواهیم بود.
معیارهای انتخاب یک دریل مناسب چیست؟
دریل یکی از پر کاربردترین و مهم ترین ابزارهایی است که از کارگاه های صنعتی بزرگ و کوچک گرفته تا خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنان محبوب کاربران است. هر کسی برای کارهای خانگی و تعمیرات، و تغییراتی که هر از گاهی در منزل انجام می شود احتمالا به دنبال یک ابزار برقی خواهد گشت و به طور حتم دریل یکی از آنها و البته شاید انتخاب اول باشد.
چگونه ابزار مناسب خود را انتخاب کنیم؟
قطعا بارها پیش آمده که وقتی برای خرید لوازم و ابزارهای مورد نیاز خود به فروشگاه ابزار فروشی مراجعه می‌کنید، با مشکلی به نام انتخاب ابزار مناسب روبرو می شوید. اینکه چه ابزاری مناسب کاری که می خواهید انجام دهید مناسب است؟ از چه برندی بخرید بهتر است؟
دوازده ابزاری که هر کس باید در جعبه ابزار خود داشته باشد
در مطلب قبلی تعدادی از ابزارهای دستی دوازده گانه را که هر کس باید در جعبه ابزار خود داشته باشد را معرفی کردیم و توضیحات مختصری در مورد هریک ارائه نمودیم تا بهتر و بیشتر با این 12 ابزار دستی پر کاربرد آشنا شوید.
دوازده ابزاری که هر کس باید در جعبه ابزار خود داشته باشد (قسمت اول)
وقتی همسر شما برای به هم بستن و راه اندازی چند وسیله منزل مثل مبل یا تختخواب به کمک نیاز دارد، یا وقتی مادرتان از شما می خواهد تا یک هواکش سقفی برای او نصب کیند و یا بچه ها برای تعمیر دوچرخه شان به کمک شما نیاز دارند؛ آیا ابزار مناسب برای انجام این کارها را در اختیار دارید؟

" کارایی اساس بقا است، اما لازمه موفقیت ثمربخش بودن است. "

- جان ماکسول

info@jahanabzar.com
۰۴۱- ۳۴۲۴۷۰۱۴ (۹:۳۰ - ۱۸:۰۰)

طراحی و پیاده سازی: داده تجارت